Blog

Kdyby vás zajímalo, jak může taková photo session vypadat. A časem možná přibudou i články o focení samotném.

Lifestylové fashion focení v kavárně

Lifestylové fashion focení v kavárně

Barča, která stojí za značkou mušelínového oblečení a doplňků Big Bros, mě jednoho dne oslovila, jestli bych jí nafotila novou jarní kolekci na sociální sítě a web. Domluvily jsme se, že to pojmeme uvolněně a přirozeně a jako lokaci jsme zvolily smíchovskou Kavárnu co hledá jméno, která alespoň na chvíli opět ožila lidmi po dlouhých měsících nutného uzavření.

Portrét v mlhou zahalené Náplavce

Portrét v mlhou zahalené Náplavce

To ráno mělo začít krásným východem slunce. Když jsme ale se Žofií dorazily na Náplavku, byla zahalená do mlhy, co by se dala krájet. Na malou chvíli mi to bylo líto, ale nakonec se mi vlastně líbilo, že to bylo zase trochu něco jiného.

Portrét na balkóně

Portrét na balkóně

Jednoho brzce jarního odpoledne, po prosluněném dni, jsme se s Viki sešli na jedné z pražských teras v centru Prahy a při západu slunce vytvořili pár portrétů.

Lednové rodinné focení doma

Lednové rodinné focení doma

Některé zimní dny to vypadá, že snad ani nezačal den. Je tmavo, pochmurno a mráz zalézá až pod nehty. A přesně takové počasí panovalo během tohoto focení v Praze, za kterým jsem dojela za rodinou až domů. Jelikož bylo hlavním modelem dvouměsíční miminko, ani to nešlo jinak.

Zimní focení v teple domova

Zimní focení v teple domova

Když příroda tvrdě spí a vašim dětem (nebo vám) se nechce do mrazivého počasí, co panuje za okny, je ideální čas na potkání se u vás doma. Výhodou takového focení je, že děti zůstanou v prostředí, které dobře znají - díky tomu bývá focení veselé. Zajímá vás, jak takové focení doma může vypadat? Třeba takhle!

Podzimní focení pro Juliestore

Podzimní focení pro Juliestore

Jedno říjnové odpoledne, pět dospělých, čtyři děti, dva psi, jedna kočka a chytání rychle zapadajícího podzimního slunce pro úchvatnou českou značku lněného oblečení a doplňků Juliestore. Bylo to živelné a hektické, ale vzpomínám na to s největší láskou. Protože když se fotí ve společnosti báječných lidí, je to čistá radost.

Focení v horňáckých krojích

Focení v horňáckých krojích

Tradice, kroje a folklór pro mě mají obrovské kouzlo, proto mi tohle focení udělalo velkou radost. Což mě přivádí na jedno - pokud někdo máte zajímavý koníček, klidně ho můžeme do fotek zakomponovat.

Křtiny v Jizerských horách

Křtiny v Jizerských horách

Jednoho krásného červnového dne jsem měla to štěstí být součástí netradičních křtin v pohanském duchu, které se konaly v malebné části Jizerských hor, v Kryštofově údolí. Křtiny jsou vždy úžasným a hlubokým zážitkem, ale věřte mi, že tyto byly obzvláště jedinečné.

Rodinné focení s miminkem

Rodinné focení s miminkem

Ještě než venku začne konečně jaro a teplo, domluvili jsme tohle domácí rodinné focení. A ačkoliv hlavní aktér bojkotoval v ten den spaní a vypadalo to zpočátku bledě s jeho náladou, zaujal ho nakonec objektiv foťáku natolik, že byl celou dobu naprosto vzorným modelem.