mentoring pro začínající fotografy

~

Svět fotografie vás fascinuje, máte chuť proniknout do jeho tajů, ale nevíte, jak začít? Chcete si urychlit začátek, abyste se mohli co nejdříve naplno vrhnout do hry se světlem a emocemi a začít si hledat vlastní rukopis? Potřebujete vysvětlit technické nezbytnosti tak, abyste je co nejlépe pochopili? Anebo máte chuť vyzkoušet si všechno v akci? S láskou k řemeslu jsem si právě pro vás připravila odrazový můstek, který vám pomůže překonat počáteční ostych k foťáku - intenzivní mentoring 1:1.

Stačí trochu poradit ~ aneb potkáme se jednou

Máte jen nějaký menší problém do začátku? Potřebujete vysvětlit nesrovnalosti, které se objevily, když jste se s foťákem začali seznamovat? Řekněte mi, co vás dokáže potrápit a společně to srovnáme.

Cena: 3.000,- / 90 min s vámi

Všechno, co potřebujete vědět do začátku ~ aneb potkáme se třikrát

Jasně, uceleně a hlavně srozumitelně o všem, co digitální fotografie vyžaduje. Od toho, co jsou všechna ta čísla a písmena na objektivu a jaký si vlastně máte vybrat, přes posvátný expoziční trojúhelník, kompozice a zkratky jako AF-S a AF-C až po náhled do postprodukce (Lightroom). Dvakrát se sejdeme na cca 90 min u kafe, abyste se dozvěděli důležitou teorii a jednou se potkáme venku, abyste si všechno vyzkoušeli v praxi. Případně můžeme všechno spojit do jednoho intenzivního dne - co vám bude více vyhovovat.

Cena: 9.300,-

FOCENÍ DOOPRAVDY

Portrétové focení anebo focení s reálným párem - prostě když si potřebujete vyzkoušet focení naostro. Zajistím modelku nebo pár a vyrazíme společně do terénu. Hodinku budeme vytvářet fotky tak, aby byly uvolněné a rozmanité, případně přijdeme na kloub drobnostem, které vás u focení dokáží potrápit. A pokud budete chtít, můžeme si pak ještě na další hodinku sednout k postprodukci.

Cena: jen focení 6.000,- / focení s postprodukcí: 7.500,-

Napište mi a pojďme se potkat