Svatební focení

Láska hýbe světem, hory přenáší a dělá život krásnějším - a mně bude velkou ctí zachytit právě tu vaši společnou! Tak, abyste příběh svého velkého dne dokázali prožívat znovu a znovu i za spoustu let.

Podzimní česko - skotská svatba na hradě

Podzimní česko - skotská svatba na hradě

Ten den pršelo (štěstí) od rána až do noci. Šedivé nebe kontrastovalo s barevným říjnovým listím a sychravé počasí vlastně docela ladilo k duchu téhle svatby: česko-skotské veselce na hradě. Kvůli dešti se sice musela většina oslav přesunout pod střechu, ale i tak jsme s novomanželi zvládli vyfotit pár fotek venku.

Velká šumavská svatba

Velká šumavská svatba

Tahle krásná šumavská svatba byla plná zvyků a akční od začátku až do konce. Obřad proběhl na louce, nad kterou se několikrát stihly vystřídat tmavé mraky a ostré slunce. Farář sršel vtípky a novomanželé si pro štěstí vypustili bílé holubice.

Svatba v černokosteleckém pivováru

Svatba v černokosteleckém pivováru

Jedna pozdně-letní svatba v areálu Černokosteleckého pivováru a přilehlé zámecké zahrady. Počasí sice bylo celý den na vážkách, ale na radosti všech to neubralo. 

Netradiční svatební procházka

Netradiční svatební procházka

Jednoho květnového dne v době odeznívajících koronavirových opatření se udála tahle malá nevšední svatba. Po obřadu se novomanželé společně se svědky vydali na krátkou procházku Prahou přes téměř prázdný Karlův most, na které vznikly tyhle dokumentující fotky za pochodu.